‘Letrat dolën sheshit’, Vasili: O Edi Rama, Ndragheta është këmbëkryq në Bashkinë e Tiranës

‘Letrat dolën sheshit’, Vasili: O Edi Rama, Ndragheta është këmbëkryq në Bashkinë e Tiranës

14:57, 05/06/2020

Nënkryetari i Lëvizjes për Integrim Petrit Vasili ka reaguar me një shënim në faqen e tij në Facebook ndaj publikimit të lidhjeve të kreut të bashkisë së Tiranës me eksponentë të mafias italiane, të cilët dyshohet se kanë investuar në Tiranë.

“O Edi Rama Ndragheta është këmbëkryq në Bashkinë e Tiranës!”, shkruan Vasli në shenmin e tij.

Ja postimi i plotë

O Edi Rama Ndragheta është këmbëkryq në Bashkinë e Tiranës!

Boll u përpëlite, nuk fshihesh dot më.

Letrat dolën sheshit!

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Kastriot Balili06/06/2020 10:56

O Shqiptar,pse lodhemi kot?! Keta jane edepsezer dhe krye edepsezi eshte Rama,qe ben "aktorin" te filimi: "Pasurin tuaj" do e mbroj une!

Shqiptari05/06/2020 15:41

BOLLA NE CAVE TRAPIN O PETRIT VASILI!!! U PAME SE CILET JENI! KRIMIN BASHKE ME QEVERINE RAMA E MBRON VETEM SISTEMI AKTUAL ELEKTORALO-ZGJEDHOR!!! ATE SISTEM QE PO E MBRON DHE E DESHIRON EDHE PD DHE OPOZITA! KRIMIN E LUFTON DHE QEVERINE RAMA E RREZON VETEM SISTEMI PROPORCIONAL KOMBETAR ME LISTA TE HAPURA!! PD DHE OPOZITA E REFUZUAN TA NDRYSHOJNE SEPSE BASHA, MONOKA, OPOZITA DHE PD NUK DUAN TE MARRIN PUSHTETIN POR DUAN TE MARRIN DHE TE MBAJNE ME KTHETRA VETEM PARTITE! PERDERISA NUK NDRYSHOI SISTEMI ZGJEDHOR ASGJE NUK KA PER TE NDRYSHUAR NE SHQIPERI!! LUFTA PER VOTEN E LIRE ESHTE LUFTE PER DEMOKRACINE DHE LUFTA PER DEMOKRACINE ESHTE LUFTE PER VOTEN E LIRE! ATY FILLON DHE MBARON DEMOKRACIA!!

Shto koment

Denonco