Berisha: Ja si Rama përdhosi flamurin kombëtar gjatë shembjes së Teatrit Kombëtar

Berisha: Ja si Rama përdhosi flamurin kombëtar gjatë shembjes së Teatrit Kombëtar

22:33, 02/06/2020

Ish-kryeministri Berisha i është rikthyer edhe njëherë shembjes barbare të Teatrit Kombëtar nga Edi Rama.

Ajo që e bëri edhe më të rëndë këtë akt që është cilësuar si talebanesk është fakti që Rama dhe hordhitë e tij nuk pritën as të hiqej Flamuri Kombëtar nga Teatri.

Këtë moment e ka risjellë edhe ish-kryeministri Berisha që poston edhe njëherë rënien e Flamurit Kombëtar.

‘Flamuri Kombëtar duke rënë përdhe me urdhër të Edvin Kristaq Zografit! Sb’

Image

 

 

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shqiptari02/06/2020 23:54

TANI U PERMENDE O DOKTOR!!! SHPEJT U KUJTOVE!!!! LERI FOTOT, SE I KAM NXJERRE PARA TEJE, POR NA THUAJ SE CFARE THOTE KODI PENAL DHE KUSHTETUTA E SHQIPERISE, PER DHUNIMIN, PERDHOSJEN, OFENDIMIN DHE PERDHUNIMIN E SIMBOLEVE KOMBETARE??!!!

Shqiptari02/06/2020 23:51

PO O Z. BERISHA, PO!!! TANI KUR PO E THUA ZOTROTE, SI KOFINI PAS TE VJELAVE, PASKA SENS RREZIMI I FLAMURIT TONE KOMBETAR I PLUHUROSUR NEN RRENOJAT E TEATRIT!!!!???? UNE UA DERGOVA QE TE GJITHEVE JUVE QE "JU QAN ZEMRA" PER SHQIPERINE!! UA DERGOVA TE GJITHA MEDIAVE, EDHE SYRIT, EDHE FEVZIUT, EDHE CANIT, POR ASKUSH NUK E CAU BYTHEN PER ATE SKENE TEPER TE ULET ANTIKOMBETARE! KUR E THEM UNE SHQIPTARI I VERTETE, KUR E THEM UNE POPULLI, NUK E RRUAN ASKUSH!!! PO E THA DOKTORI, ATEHERE PO!!!

Shto koment

Denonco