Komenti epik/ Ish-drejtoresha e Tatimeve për 'ankesat' e Ralf Gjonit: Të hapura apo të mbyllura, ky vetëm votën e tij merr

Komenti epik/ Ish-drejtoresha e Tatimeve për 'ankesat' e Ralf Gjonit: Të hapura apo të mbyllura, ky vetëm votën e tij merr

22:44, 31/05/2020

Qëndrimet e disa prej deputetëve, që u futën në parlament pas djegjes së mandateve nga opozita, kanë sjellë shumë reagime në rrjetet sociale.

Një prej tyre është ish-drejtoresha socialiste e Tatimeve, Brisida Shehaj, e cila ironizon me "irritimin" e deputetit Ralf Gjoni.

Në një postim të sajin në rrjetet sociale, Shehaj shprehet se: “Ky me lista të hapura dhe të mbyllura vetëm votën e tij merr, rrezik dhe atë mund ta hedh për Rudinën, me bojë dhe pa bojë fare biles”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco