Reforma Zgjedhore/ Basha mbledh aleatët në selinë e PD

Reforma Zgjedhore/ Basha mbledh aleatët në selinë e PD

10:53, 29/05/2020

Kreu i PD, Lulzim Basha mbledh sot në orën 12:30 aleatët e PD për Reformën Zgjedhore e cila tashmë po i numëron orët mbrapsht.

Edhe dy ditë kanë mbetur nga përfundimi i afatit të dakordësuar mes palëve në Këshillin Politik për të përfunduar Reformën Zgjedhore.

Basha ka kryer disa takime ditët e fundit përfshi ambasadoren amerikane Yuri Kim, Kryemadhin, Vasilin apo dhe ekspertët e PD.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco