VIDEO/ 'Jam LIVE te Çim Peka'! Momenti kur Basha telefonon në emision Kryemadhin...

VIDEO/ 'Jam LIVE te Çim Peka'! Momenti kur Basha telefonon në emision Kryemadhin...

22:50, 28/05/2020

Kryetari i PD, Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi komunikuan LIVE në telefon teksa kryetarja e LSI ishte e ftuar në një intervistë në Syri TV.

Teksa Kryemadhi po fliste rreth koalicionit zgjedhor LSI-PD, lideri i opozitës ndërhyri në emision si sinjal që marrëdhëniet mes partnerëve në opozitë janë shumë të mira dhe se vendimet e opozitës janë në unison.

"Jam Live te Çim Peka. Po më vdes dhe më thotë ti nuk flet me Lulzim Bashën. Po sa të mbaroj do të marr në telefon", i tha Kryemadhi kreut të PD.

Ja momenti:

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

ai29/05/2020 17:35

Mund të kenë qytetarët rezerva për historinë e dyshimtë të "ndarjes politike" bashkëshortore presidenciale, por nuk e kuptoj këmbënguljen e gazetarit Koka për përçarjen e opozitës.

Shto koment

Denonco