VIDEO/ Aleksandër Gjoka shpërthen ndaj Ramës: O Edi, o b*thq*r! Më trego mua karantinën ti

VIDEO/ Aleksandër Gjoka shpërthen ndaj Ramës: O Edi, o b*thq*r! Më trego mua karantinën ti

15:22, 26/05/2020

Këngëtari Aleksandër Gjoka duket se është mjaft i revoltuar me kryeministrin Edi Rama sa i përket masave anti-Koronavirus.

Pikërisht për këto masa, përmes një videoje, kantautori i njohur shihet teksa nuk kursen sharjet nga më të rënda në drejtim të kryeministrit.

Sipas tij, shqiptarët po flasin me veten për shkak të kësaj situate, ndërsa nuk mungojnë as sharjet dhe ofendimet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Lori29/05/2020 16:48

O L, te lerofsha mendjen dhe shqipen, nuk ke surrat dhe b...te flasesh per Sander Gjoken, e ju te tjeret qe merreni me komente shkencore. Tirona nuk i ka dasht kurr komunistat po vetem se ka votu per to gjithmone. edhe ai sumqimi burrelit cun tirone eshte po doli dylber

L.29/05/2020 15:10

Te postosh nje video me keto fjale te nje njeriu te degraduar totalisht eshte ulje per ju si Syri e jo per edi ramen. Lezuesit nuk duan te degjojn keto ndyresira por duan te lezojn lajme e njoftime. Ky dikur ishte nje kemgetar qe e donte gjithe shqiperia,ndersa sot eshte zhytur ne llum si mi kanalesh. Pijanec i rendomt e mbeturin njeri.ma va fan culo.

Arber 29/05/2020 05:29

O Sander Rama bythqir nuk u bo sot ka qen gjith jeten po ju qe e meshtetet jeni ma bythqira se ai se ai e kishte tregu veten kush ishte. Tashti qe ju rri ngushte boni garipin e hapeni bythesh tu sha. Shkoni e qiuni bashk me Ramen se vec per at pune jeni. Ju cuna Tirone ju jeni lagenat e Tirones. Tirona si ka dash komunistat kurre.

QYTETARI dt 28 maj 202028/05/2020 12:25

Mos ja vini re Sandër Gjokës gjithë ato sharje me fjalë banale. Ka qënë i dehur këngëtari. Por ka të drejtë kur shan dallkaukun e Surrelit për izolimin e gjatë të pakuptimtë tani të vëndit Bravo Sandri të lumtë..

Hallexhiu...28/05/2020 10:54

Vertete eshte fjalor.....por e meriton...ate qe thote per romsin...

Arber 27/05/2020 15:19

Ne qofte se nje njeri i shkolluar, qe e quan vehten kengetar e flet me fjale te tilla, duhet te demostroje se cfare di te beje, pervec se te pellase si gomari...,Nuk te ben pellitja te zgjuar, ne qofte se ke idera te mbeshtetura ne materiale shkencore,shtroji ne tavoline me esperte,e te te vertetosh origjinen kafsherore (respekt per gomarin,e jo per kete hajdarin)

Gj 26/05/2020 22:01

Bravo sander gjoka

Shto koment

Denonco