Urimi për Bajram/ Berisha: Nderim të veçantë për të gjithë ata që mbyllën me agjërim muajin e madhnueshëm

Urimi për Bajram/ Berisha: Nderim të veçantë për të gjithë ata që mbyllën me agjërim muajin e madhnueshëm

22:00, 23/05/2020

Ish kryeministri Sali Berisha uron besimtarët myslimanë me rastin e mbylljes së muajit të Ramazanit dhe festës së Fitër Bajramit.

Përmes një mesazhi në Facebook, Berisha shpreh nderimet e tij të veçanta për të gjithë agjëruesit.

"Urimet më të përzemerta këtë natë Bajrami për të gjithë besimtarët muslimanë. Nderim të veçantë për të gjithë ata që mbyllën sonte me agjërim muajin e madhnueshëm të Ramazanit!", shkruan ish-kryeministri Sali Berisha.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco