FOTO-EMRI/ Sandër Lleshi në Lezhë përkrah të dënuarit për drogë

FOTO-EMRI/ Sandër Lleshi në Lezhë përkrah të dënuarit për drogë

20:09, 23/05/2020

Gjatë një vizite në Lezhë, ministri i brendshëm dhe përfaqësuesi i PS për këtë qark, Sandër Lleshi, ka patur pranë vetes një të dëntuar për trafik droge.

Këtë thotë mesazhi që një qytetar ka dërguar në Facebook-un e ish kryeministrit Sali Berisha.

Sipas tij, personi në foto quhet Altin Shtjefni dhe ka qenë i dënuar në Francë.

"Gjeneral Hashashi shoqërohet me trafikant droge! Lexoni denoncimin, mesazhin dhe shikoni foton e policit digjital", shkruan Berisha.

'Përshëndetje Doktor. Sot ministri Lleshaj me të dënuarin për trafik droge në Francë. Altin Shtjefni quhet zotëria që kam qarkuar me të zezë", shkruan qytetari.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari23/05/2020 23:57

I NDERUAR DOKTOR!! KETO FOTO DERGOJA AMBASADES SE SHBA, BE, OSBE NE TIRANE DHE DEA! KETO FOTO DERGOJA KE, BE, KiE, OSBE, MERKEL dhe MACRON!!! SEPSE NE SHQIPERI NUK E RRUAN NJERI!!! TEK SEKTI RILINDJA NE CDO 3 RILINDAS 1 ESHTE TRAFIKANT DROGE DHE FEMRASH DHE KRIMINEL. 1 NE CDO 3 RILINDAS ESHTE "CUN PROBLEMATIK"!!! POR JU VAZHDONI, VETEM DENONCONI PA PUSHIM, SE RAMA NUK E RRUAN FARE NGA KETO FOTO DHE VIDEO PER SA KOHE ESHTE NE PUSHTET!!

kadri hasbiu23/05/2020 23:47

po kta kriminela pat cuar ke teatri pa numer ky eshte kriminel ky moster ja ka kaluar dhe edmond cajes ne burgun e spacit

Shto koment

Denonco