FOTO/ I ktheu Ramës konceisionin e Porto Romanos, ja ku ndodhet Meta sot

FOTO/ I ktheu Ramës konceisionin e Porto Romanos, ja ku ndodhet Meta sot

17:31, 23/05/2020

Presidenti Meta ka vizituar ditën e sotme fshatin Vishnje në Tiranë. Nga ku ka lënë edhe një mesazh për të gjithë ndjekësit e tij.

‘Një e shtunë në Vishje, plot diell, relaks dhe reflektim’-shkruan Meta.

Ndërkohë që java në vazhdim pritet të jetë edhe më e nxehtë përsa i përket politikës dhe ngjarjeve që do të pasojnë.

Ndërsa vetëm sot Meta i ktheu qeverisë Rama konceisionin për Porto Romanon.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari23/05/2020 19:13

Sipas Satrapit te Surrelit, weekend-i qenka i mbyllur vetem per popullin? Presidenti, ndersa vet nuk iu bind dhe i thyen "rregullat" e Republikes se Surrelit, pse nuk i beri thirrje publike te gjithe popullit qe te mos i binden Satrapit e t'i thyejne rregullat dhe te shijojne rrezet e diellit ku t'iu doje bytha, ne fushe, ne mal, ne det e kudo?

Shto koment

Denonco