Policia shqiptare po terrorizon njerëzit nëpër plazhe

Policia shqiptare po terrorizon njerëzit nëpër plazhe

15:09, 23/05/2020

Policia shqiptare ka mbyllur të gjitha hapësirat ku njerëzit mund të marrin pak ajër apo të pushojnë në këtë fundjavë.

Edhe pse të gjithë ekspertët sugjerojnë se ajri i pastër dhe deti mund të forcojnë imunitetin, qeveria për habi vazhdon të mbyllë vendin në fundjavë.

Ndërkohë gjatë javës, njerëzit lejohen të dalin dhe të mblidhen.

Kjo situatë paradoksale sjell edhe pamje si kjo, kur një tufë policësh i turren një gruaje që po pushonte në plazh.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari23/05/2020 16:38

Pse akoma nuk e dini qe COVID-19 ne Shqiperi komandohet nga Satrapi i Surrelit, njesoj si policet e Leshit! Gjaye javes COVID-19 nuk lejohet qe te prek asnje shqiptar, vetem per fundjave! Sepse per fundjave do te dale vetem Satrapi! E qe te mos e shikoje askush, e te mos e takoje populli e te qahet, duhet qe per fundjave te mbyllen brenda e te ndjekin vetem nga dritarja e halese se Surrelit videot "live" te atij dhe uturakeve te tij e te kryeuturakut Lal Plehu!!!

Shqipe23/05/2020 15:54

6 polic burra intimidojne nje femer ne Plazh KY eshte Krim njerezor .Cohuni o Shqiptar kunder ketyre mizorve te pashpirte dhe Kriminela.Keta nuk Kan gjak shqiptari . CDO doktorr ne bote thekson qe dielli dhe Deti Jane shum te mire per shendetin si dhe kunder ketij virusi dhe keta bastardat terrorizojne njerezit after Detit pa pasur asnje rrezikshmeri ne bote ne asnje drejtim per askend .KY eshte krim more, more o DJAJ.

Mehmet23/05/2020 15:48

Keta police Jan BIR KURVASH ,por cfar po ju ben ajo aty vetem kur fare rreziku per askend ne bote .Mbroni veten o Shqiptar nga keta Djaj nga keta bastarda

Tironci23/05/2020 15:28

Nuk e kuptoni qe Rama kenaqet duke i shkaterruar jeten te tjereve. Ai eshte nje njeri pervers. Si nje femije i keq qe kenaqet duke i prishur lojen shokut te tij edhe KM-ja yne kenaqet duke bere te vuaje populllin e tij. Por ka nje ndryshim thelbesor nga femija, pasi ai prishjen e lojes e shokut e ben gjysem pa vetedije. KM-ja e ben me qelllimin e vetem te poshteroje popullin e tij qe ky i fundit te ndjehet gjithnje e me keq e te jete gjithmone e me i nenshtruar. Ne kete menyre ai kenaqet akoma edhe me shume.

Shto koment

Denonco