Me FOTO/ Ja sa rroga marrin ata që shemben teatrin

Me FOTO/ Ja sa rroga marrin ata që shemben teatrin

22:58, 22/05/2020

Janë zv/ministra, drejtorë, këshilltarë në ministri.

Janë të gjithë njerëz të pushtetit, që marrin rroga të majme nga taksat e shqiptarëve.

Dhe nuk i marrin vetëm në një institucion, por në vende të ndryshme.

Më poshtë po ju sjellim disa nga emrat, fytyrat dhe pagat që marrin disa prej anëtarë të Këshillit Bashkiak të Tiranës, që kanë firmosur për të shembur Teatrin Kombëtar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Emigrant 24/05/2020 22:38

Ku eshte Muçnano kurva A jane qelbesira hajna shushunjat ramista qe dolen cullak. O muç shkerdhata a do hash me mut a do kerkosh falje. Populli po ju vezhgon do I peshtyje nje dite keto qenje Te felliqura. Zgjohu popull ke te gjitha arsyet

Shpellar,lab,lal,laluc,malok22/05/2020 23:36

KJO ASHT PRA SHQIPERIA QE DUAM.Studentet gradohen, dhe vetem ikin sepse vendet e punes jane te XANUN,nga bithlepiresit e nastradin Rames. PUNE E XANUN. Ndersa populli flen dhe flen.LETARGJI..... Edhe pse me te ardhurat e tyre nuk mbyllin dy apo tre javet e para te muajit me ushqime,pa perfshi ketu drita -uje e taksa te tjera.

shqipe22/05/2020 23:17

PO ERION VELIAJN ME ZEVENDES KRYETARIN E KESHILLIT TE TURPIT PSE E KENI HARRUAR SEPSE KETA JANE KOKA E TURPIT . BASTARDA - BURG PER TA . KU ESHTE LULZIM BASHA ME ILIR METEN E ME MONIKEN QE SI KAN KAPUR ME KOHE KETA PSE KAN HESHTUR , CFAR KAN BER KETA SI OPOZITE KU ESHTE KONTROLLI I SHTETIT, KU ESHTE SHTETI, KU ESHTE SIGURIMI I SHTETIT. KJO ESHTE QEVERI MAFJE E SOFISTIKUAR E RILINDJES . KUSH I KA SJELL NE PUSHTET DHE KUSH I KA PERKRAHUR KETA BASTARDA, KETA KRIMINELA?

shqipe22/05/2020 23:13

Te gjith keta kriminela shkerdhata me nder me then duhet tu konfiskohet pasuria dhe te shkojne para drejtesis . Te kontrollohet cfar pune kan bere dhe per sa kohe i kan vjedhur keto lek dhe ti kthehen popullit . Cdo firm e tyre duhet te zhvlersohet si e paligjeshme dhe cdo vendim i mare si antiligjor qe meriton burg dhe pak e kane. Diskretitoini keta bastarda hajduta te pafytyra keta njeres djall. Erion Veliaj dhe zevendesi i tij kryehajdutat dhe kryekriminelat qe jan ne krye te ketyre shkerdhatave duhert te shkojne ne burg e pak e kane. te gjith keta duhet me FUCK OFF . BASTARDS

Shto koment

Denonco