Fotoja virale/ ‘Ja pse Rama e refuzoi testin e drogës’

Fotoja virale/ ‘Ja pse Rama e refuzoi testin e drogës’

17:55, 22/05/2020
A+ Aa A-

Një foto u bë virale në rrjetet sociale këto ditët e fundit.

Ajo tregon kryeministrin Edi Rama në në prej lidhjeve direkte, ndërsa në sfond duket pluhur pranë një vazoje.

Fotoja u publikua edhe nga ish-kryeministri Sali Berisha.

“Duke folur me mallin mbrapa! Ja pse bosi i narko-shtetit refuzoi ligjin për testin e drogës për politikanët!” shkruan Berisha.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Qazimi22/05/2020 20:04

Hahahah Po pse more tek cepi i vazos e ka kene Rama me i shtru vizat. Ai e shtron ne tabaka si Toni Montana.

Zigur Qarri22/05/2020 18:05

Sasia prej 613 kg kokaine sekuestruar ne Maminas para dy Vitesh,eshte depozituar ne Kryeministri.Sa ka perdor dhe sa ka shit ky palla,e din vetem ai.

Shto koment

Denonco