VIDEO/ Sulmi natën në Teatër, policia: T’ q…median tate. Na lanë pa gjumë këta motër q....

VIDEO/ Sulmi natën në Teatër, policia: T’ q…median tate. Na lanë pa gjumë këta motër q....

23:17, 21/05/2020
A+ Aa A-

Janë zbardhur të tjera detaje nga dhuna e policisë mëngjesin e së dielës ndaj Teatrit Kombëtar, artistëve dhe gazetarëve të cilët janë marrë zvarrë.

Në një video të fundit është zbardhur edhe biseda e dhunshme e policisë e cila jo vetëm ka terrorizuar median, por ka përdorur edhe një fjalor të denjë vetëm për bandat e armatosura.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Johani22/05/2020 12:47

Pse çfar u dashka te bej policia i nderuar, apo jeni te befasuar pse nuk Kane vrare si dikur basha me berishen ?

Shqiptari22/05/2020 01:43

U LUMTE BYTHA E CUNAT PROBLEMATIK TE RILINDJES!!! JU LUMTE KARI O CUNAT E PARTISE SICILISTE!!! KJO ESHTE POLICIA E SHTETIT???!!! POLICIA ME RRUGACE, ME KRIMINELE QE KA PARE NDONJEHERE SHQIPERIA!!! BRAVO TE QOFTE O EDVIN RAMA!!! JA DHJEVE BOTERISHT ENVER HOXHES, MEHMET SHEHUT, KADRI HAZBIUT, HEKURAN ISAIT, GRAMOZ RUCIT DHE SALI BERISHES!!! SEPSE LIKEN, LULIN DHE MONEN AS QE I LLOGARIT NJERI! ATA JANE TE TITPIT: PA QELLO EDHE NJE HERE. PA DO TE SHIKOSH!! SA ME LARG NGA BYTHA IME!! BRAVO TE QOFTE, O I BIRI I KRISTAQ RAMES!!! E RIVENDOSE ME NE FUND DIKTATUREN!! E RIVENDOSE DUKE KRYESUAR EDHE OSBE, DUKE QENE EDHE ANETAR I NATOS, DUKE TAKUAR EDHE MERKEL, DUKE TALLUR BYTHEN EDHE ME TRUMP DHE MU PERPARA SURRATIT TE SHPERFYTYRUAR SORROSIAN TE TE GJITHE BE!!!! BRAVO TE QOFTE!!! NJE BRAVO TE MADHE!!! TANI LUFTA E SHQIPTAREVE DO JETE KUSH TE IKI SA ME PARE NGA SHQIPERIA DHE ATA QE DO TE MBETEN, KUSH E KUSH TE FUTET ME TEPER TEK RILINDJA PER TE KAPUR NDONJE VEND DHE PER TE QENE SA ME AFER PUSHTETIT!! KJO ESHTE PSIKOLOGJIA E TE PAFUQISHMEVE, E TE MASHTRUARVE, E TE BRAKTISURVE DHE E TE PASHPRESEVE!!! KESHTU MBRETEROI EDHE ENVER HOXHA 4O VJET DHE REGJIMI I ENVER HOXHES EDHE 7 VJETE TE TJERA PAS VDEKJES FIZIKE-BILOGJIKE TE TIJ!!!

Shto koment

Denonco