Ja shifrat/ Ilir Meta mund Edi Ramën edhe online

Ja shifrat/ Ilir Meta mund Edi Ramën edhe online

22:57, 21/05/2020
A+ Aa A-

Presidenti Ilir Meta dhe kryeministri Edi Rama ishin paralelisht në të njëjtën kohë, në dy televizione të ndryshme.

Shefi i qeverisë ishte i ftuar i Sokol Ballës në "Real Story", ndërsa kreu i shtetit në "Çim Peka LIVE", në Syri Television.

Në kohë reale, "Çim Peka LIVE" pati 192 mijë shikues, ndërsa emisioni ku ishte i ftuar Rama 182 mijë.

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Hahaha21/05/2020 23:29

Me të bleme i keni keto view......ka nje lloj progresioni sattistik se lidhet me nje event specifik......dhe ka të bej me faktin që Sokol Balla ja fut Cim Pekes më sy mbyllur për emision.....dhe llogjika të çon vetem tek blerja e shikimeve....

Gj 21/05/2020 23:01

Brave meta

Shto koment

Denonco