‘Të zhduken kta klysha kurvash’/ Rama dhe Veliaj i bllokojnë profilin, shpërthen prezantuesja e njohur: ‘Do thyeni kokat tuaja’

‘Të zhduken kta klysha kurvash’/ Rama dhe Veliaj i bllokojnë profilin, shpërthen prezantuesja e njohur: ‘Do thyeni kokat tuaja’

17:31, 21/05/2020
A+ Aa A-

Prezantuesja dhe regjizorja Inida Gjata, e njohur për publikun si Zhaku, njihet për karakterin e saj shpërthyes dhe pa komplekse, ndërkohë që së fundmi ka folur pa doreza edhe për shembjen e Teatrit Kombëtar.

Megjithëse prej vitesh jeton në Gjermani, Zhaku përmes postimeve në profilin e saj në “Facebook”, ajo ka reaguar me tone të ashpra në lidhje me shembjen e Teatrit.

“Njerez, prioriteti eshte te zhduken kta klysha kurvash. Teatri bohet pastaj. Urgjente eshte zhdukja e ktyre urgjent! Per ate ti mblidhni firmat, per zhdukjen e ktyre te behen protestat. Njerez fokusohuni ne thelbin e problemit. Ky ka ncer nuk zhduket me perkedhelje miq!”- ishte një ndër reagimet.

Por pas gjuhës së ashpër kundër qeverisë dhe njerëzve në pushtet, sot Zhaku nuk ka mundur që të publikojë në median e saj sociale, për shkak të raportimeve të shumta në Facebook.

Megjithatë Zhaku me ndihmën e një inxhinieri ka mundur që ta rimarrë faqen e saj ndërkohë që ka paralajmëruar se ato që e raportojnë do të thyejnë kokat e tyre.

“2800 raportime, bllokuan faqjen time ne FB sot miq te dashur dhe une nuk mund te postoja sot asnje status. Por Zoti, sa ti shton ” armiqte” aq ti shton dhe miqte dhe fale angazhimit vullnetar e te menjehershem te nje Ing. emrin e te cilit e kam sekret se eshte 007 im kunder censures se pushtetit, faqja u lirua. Nese e raportoni prape, une prape do e liroj, pra mos i hyni luftes me mua se sic po e shihni, do th yeni kokat tuaja.”- shkruan Zhaku

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

surreli23/05/2020 11:05

edi dhe erjoni jan bythkenaqur ,nuj jan kurva po kan grat qe i mesojn super kurva

Johani21/05/2020 21:55

Quditerisht po del e qarte se zanati i bashkon njerezit,pas PD qe identifikohet me kriminel tv syri paska gjetur kurva te krenohet me te, pas gjithe atyre sharjeve dhe fyerjeve por edhe kercenimeve del " bija" e botes dhe ban viktimen, turp edhe per ate media qe prezenton ajo,per me teper turp edhe per tv syri dhe vet tqim pekes

Shto koment

Denonco