VIDEO: Policë të armatosur 'gjer në dhëmbë' në protestën e artistëve

VIDEO: Policë të armatosur 'gjer në dhëmbë' në protestën e artistëve

11:43, 21/05/2020
A+ Aa A-

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar në faqen e tij në Facebook një video ku shikohen qartë forcat e policisë të armatosura rëndë gjatë protestës së artistëve pas shembjes së Teatrit Kombëtar.

“Edvin Kristaq Xhelati dhe General Vasal Hashashi terrorizuan qytetarët me narkopolicinë e armatosur gjer në dhembë!”, shkruan Berisha në postimin e tij.

Dhuna policore ka tronditur opinionin publik në vend dhe jashtë.

Ja postimi:

Edvin Kristaq Xhelati dhe General Vasal Hashashi terrorizuan qytetaret me narkopolicine e armatosur gjer ne dhembe! sb

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco