FOTO/ Vajza e zv/ministrit të besuar të Ramës në shesh kundër shembjes së Teatrit

FOTO/ Vajza e zv/ministrit të besuar të Ramës në shesh kundër shembjes së Teatrit

20:21, 20/05/2020

Në sheshin para ministrisë së Brendshme vijon protesta e thirrur nga artistët për shembjen e Teatrit Kombëtar.

Në protestë janë të pranishëm edhe liderët dhe përfaqësuesit e opozitës, ndonëse pa protagonizëm. Mirëpo, në shesh është e pranishme edhe Anna Shkreli, vajza e zv.ministrit të Infrastrukturës Artan Shkrelit dhe ish-deputetes së PS, Ledi Shamku.

Ajo mbështet kështu kauzën e artistëve, ndonëse babai i saj është pjesë e qeverisë. Anna është bashkëshortja e kreut të FRPD, Belind Këlliçit, ndërsa ky i fundit i ftuar ditën e djeshme në studion e Abc Neës u tregua i rezervuar për këtë lidhje, duke theksuar se secili ka parimet e veta politike.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

...21/05/2020 06:53

Sa i ka kushtuar mbjellja e flokeve Shkrelit? E ka deklaruar kete ne ILDKPI?

Durrsak21/05/2020 03:48

pikerisht.......quhet demokraci......dmth secili ka mendimin e vet.

Shqiptari20/05/2020 21:21

NUK SHKON FARE KJO PUNE!!!! KRYETARI I FRPD, DHENDRRI I CIFTIT ME QEN-BIR-QENI DHE ME BYTHELEPIRES I RAMES!!! DAKORD, ZEMRA NUK FRENOHET, POR NUK MUND TE JESH EDHE KRYETAR I FRPD DHE EDHE DHENDERR I ARTAN SHKRELIT DHE ENKELEJDA SHAMKUT (VAJZA E NJE NGA FIGURAVE ME TE NDYRA TE REGJIMIT KOMUNIST). BELIND! DUHET TE JAPESH DOREHEQJEN NGA AI POST PARTIAK!!!

Pa emer20/05/2020 20:38

Neser do dali edhe Majko me...

Shto koment

Denonco