VIDEO/ Paloka: 'Kameleoni' Rama në fillim akuzonte opozitën për panik, tani flet për vdekje dhe varre

VIDEO/ Paloka: 'Kameleoni' Rama në fillim akuzonte opozitën për panik, tani flet për vdekje dhe varre

18:33, 08/04/2020
A+ Aa A-

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka denoncuar nëpërmjet video qëndrimet me disa standarde të Ramës në lidhje me rrezikun nga koronavirusi, duke filluar nga 2 marsi dhe deri më sot, ku në fillim akuzonte opozitën dhe median për përhapje paniku kurse sot flet për vdekje dhe varre. 

'Atëherë kur duhej të merrte masa urgjente për të përballuar përhapjen e virusit, sulmonte opozitën dhe median. Atëherë kur duhej të ishte i qetë, përhapte panik tek qytetarët me vdekje e varre. është i gatshëm të luajë ëdo rol dhe ccdo skenar me qëllimin e vetëm për t'u dukur si lideri i madh botëror.

Në vendin që ka numrin më të ulët të testimeve dhe buxhetin më të vogël në ndihmë të qytetarëve të prekur nga situata e corona virus. Shihni dhe gjykoni se si kameleoni Rama ndryshon qëndrim sa herë i duhet për interesin e vet????

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

kadri hasbiu08/04/2020 20:39

edi paloka me gjith respektin qe kam per ty po ket moster nuk do e rrezoni keshtu dil po je burr vetem me akuzat e burgut ne france me ikonat e shdukni nje her e pergjithmon e shpetoni shqiprin nga ky gogol

Arti08/04/2020 18:58

Eh more zoteri me opoziten qe keni ju ky trapi rri sa Enveri ne pushtet. Na fiket opozite e lodhur,me shume probleme,me shume akuza, na fiket E fiket kete popull me me kete njeri Lerini merite,sharjet, prodhoni ide,beni programe sepse duke e share gjithe diten nuk arrihet gje. Çojeni para gjyqi jo me llafe po me dosje te kopsitur mire qe te kete nga te shkoj

Shto koment

Denonco