Mbërritëm... Epokë e re me SYRI TELEVIZION

Mbërritëm... Epokë e re me SYRI TELEVIZION

20:02, 06/04/2020
A+ Aa A-

Pas një punë të gjatë, të lodhshme por shumë të bukur, Syri Televizion është gati të vijë te shikuesit shqiptarë me ide të reja duke shpresuar kështu në nisjen e një epoke të re për mediat në vend.

Me misionin për të thënë vetëm të vërtetën, pa dorashka, përherë në krah të qytetarëve dhe Nën moton "më qartë, më thellë dhe përtej propagandës", Syri TV vjen këtë muaj në të gjitha familjet shqiptare.

Emisione të shumta, debate, analiza, gazetarët më të mirë në vend dhe surpriza pa fund ju presin në këtë rrugëtim të përbashkët.

Shikim të këndshëm...

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

kuti09/04/2020 16:05

Si ta dime qe do jene "me thelle, me qarte dhe pertej propagandes"?

tirana08/04/2020 21:37

Suksese SYRIT si gjithmone .

Albert08/04/2020 19:59

Suksese..ne Shqiperi,sot, ka me nevoje se kurre per gazeta e kanale televizive qe nuk i perkulen presioneve te pushtetit. Pune te mbare

boli07/04/2020 16:01

Faleminderit SYRI TV mene fund do shohim lajme reale dhe pa censure .URIME

Ladi07/04/2020 15:58

Uriime ,suksese te gjithe juve qe deri tani na keni kenaqur me informacione,jeni me te miret,jeni aktual dhe te vertet,une ju shkruaj nga Frankfurti ,dhe krahas shtypit ketu sic eshte FAZ,ju na keni bere nje sherbim te bukur me infot,,,kam dhe nje lutje,germat e lajmeve ose te programeve te tjera bejini te medha dhe te lexushem,indentik si Albania news.faliminderit.

Fjala07/04/2020 15:29

Perpara gazetare te ketij kanali. Mos u tutni.Fjala e lire e drejte dhe e ndershme le te behet motoja ne emisionet tuaja. Zoti ju bekofte ne misionin tuaj te bukur per shqiptaret.

Leka 07/04/2020 14:42

A do inkuadrohet tek Digitalb a në cilën platformë (satelitore)?

Gimi06/04/2020 22:09

Ju lumte-SYRI- te pakten shyqyr qe kemi mundesine te lexojme shqip e sakte se na mbyten shkrimet dhe shikimet, partiake sinqerisht Brravo. Me rspkt. Gimi bxl.

Noni06/04/2020 20:59

Shume uriiiime! Shume gezim na jepni dhe shume shpese per kohen qe po kalojme.????????

Asi06/04/2020 20:11

Urime Syri, mezi presim tju ndjekim. Ju lutem na jepni adresen ku mund tju shohim. Zeri juaj zeri i se vertetes.

Shto koment

Denonco