Me vetëdije? Rama përhap panik: Kemi 51 të vdekur...

Me vetëdije? Rama përhap panik: Kemi 51 të vdekur...

17:50, 06/04/2020
A+ Aa A-

Lapsuset dhe gabimet janë njerëzore, por jo kur flasim për kryeministrin Edi Rama.

I pari i qeverisë nuk gabon kurrë. Ajo çfarë thotë ai është e vërteta e vetme që duhet të dëgjojmë dhe fjalët e tij janë rruga ku duhet të ecim.

Por ja që që edhe Rama, të cilin e kemi parë të bëjë "namin" kur të tjerët bëjnë lapsuse, nuk shpëtoi dot nga kjo gjë. 

Në një dalje live për qytetarët, kryeministri teksa fliste për masat e marra në luftën kundër Koronavirusit bëri një gabim të rëndë, por edhe shumë panikpërhapës për ata qytetarë që nuk janë shumë në dijeni se çfarë ndodh në Shqipëri

"Sot jemi vetëm 51 të vdekur...", tha Rama teksa po bënte bilancin e COVID-19.

Mos ndoshta i pari i vendit di diçka më shumë se ne? Gjithësesi, urojmë që mos e ketë dëshirë apo urim.../A.R, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari06/04/2020 18:22

SIGURISHT QE JANE 51 TE VDEKUR NGA COVID-19!!!! PRANDAJ SATRAPIT TE SURRELIT I ESHTE SHTREMBERUAR SURRATI! PRANDAJ HITLERI I SURRELIT KA NXJERRE USHTRINE DHE POLICINE NEPER RRUGET E TIRANES! MASKARALLEK!

t06/04/2020 17:59

Po e famshmja opozite nuk e kallzoi per perhapje paniku?!apo ajo di vetem te beje deklarata,ti beje thirrje prokurorise,kurse kallzimet ne prokurori ti beje askushi

Ana06/04/2020 17:55

Nuk e di sec flet

Shto koment

Denonco