Qytetari e pyet, a i zë drogaxhinjtë koronavirusi? Ramës i ikën fiqiri: Dëgjo këtu ti…

Qytetari e pyet, a i zë drogaxhinjtë koronavirusi? Ramës i ikën fiqiri: Dëgjo këtu ti…

15:18, 06/04/2020

Edi Rama është tërbuar pasi ka lexuar live pyetjen e një qytetari, ‘a i zë drogagjit koronavirusi’?

Kjo pyetje i ka djegur shumë kryeministrit, i cili është rebeluar duke ju drejtuar qytetarit që të mësojë gjuhën shqipe dhe më pas të kalojë tek droga.

Qytetari: A i zë drogagjit koronavirusi?

Rama: Ja pyet ky këtu: A janë ‘drogagjit’ të rrezikuar? Dëgjo këtu ti, rri brenda mos lëviz dhe mos u merr me drogagjit. Mëso A, B, C, D, E, DH e pastaj eja më trego mua drogagjit…

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Fred Tironsi09/04/2020 18:57

Të nderuar Zonja dhe Zot?rinj, duke mos dashur ti dal në Anë/Krah Edi Ramës me keqardhje dua të them se shumë shkruajn Turqisht, Arabisht e ku dij unë se çfar sikur të mos kenë lindur e shkuar në Shkollë në Shqipëri. Më katastrofalët dhe Analfabetët janë Vëllezërit tanë nga Kosova që Shkrimet e tyre më duhet ti përkthej. Ashtu siç dëshërojmë të jemi të pastër e të rregullt ashtu duhet edhe të shkruajm, kjo është Pjesë e pandarë e kulturës së një Populli. Edhe njëherë, unë nuk jam Simpatizant i PS. dhe Edi Ramës, por atij që më ngacmon do i kisha dhënë të njëjtën Përgjigje si Edi Rama ja ka dhënë atij. Pyetja ime: Çfar Përgjigje do i kishit dhënë ju atij Zonja dhe Zotërinj të nderuar? Faleminderit për Mirkuptimin.

Gimi06/04/2020 22:02

O mjeran i pashprese, te eshte bere drejtshkrimi obsession (si puna e "fesbukit") jep pergjigje se gjithsesi ti e kuptove shum mir, se ai zotria e kishte per drogaxhinjte(a e thash mire) si puna jote, qe rastesisht te qelloj rruga andi buze lanes dhe na u bere (me nder me thene) kokminister(se krye eshte malokce qe ty s'te pelqejne fare)

Ana06/04/2020 18:01

Ai e din ket pyetje

shqiptar06/04/2020 17:10

Mos e ngacmoni këtë të droguarin atje ku i dhemb se rrezik mund të japë urdhër të kanabizohet përsëri gjithë Shqipëria, për ta përdorur medemek hashashin si medikament kundër Covidit.

Bruno06/04/2020 16:27

Hahahaha je i modh.....

O popull! Zgjohu06/04/2020 16:01

Po këtij " Hajvanit të droguar" pse i djeg!,

O popull! Zgjohu06/04/2020 16:00

Po këtij " Hajvanit të droguar" pse i djeg!,

Shto koment

Denonco