Rama: Disiplinimi këtë javë na hap shtegun për lehtësime

Rama: Disiplinimi këtë javë na hap shtegun për lehtësime

10:56, 06/04/2020

Kryeministri Edi Rama e ka quajtur një hap të mirë atë të masave ekstreme në tregun e Kombinatit.

Ai shprehet se disiplinimi i plotë këtë javë hap shtegun për lehtësimin e kufizimit të lëvizjeve me pikatore.

Nga ana tjeër siç ka paralajmëruar Rama thotë se sot do jetë gati dhe rritja e ndëshkimeve që parashikohet me burg sipas kryeministrit për ata që nuk respektojnë distancimin social.

STATUSI NGA EDI RAMA

MiRË
VETËM DISIPLiNIMI I PLOTË KËTË JAVË NA HAP SHTEGUN PËR LEHTËSIMET ME PiKATORE
BRENDA DITËS SOT GATI RRITjA E NDËSHKIMEVE, QË I HAP RRUGË LEHTËSIMEVE SHKALLË-SHKALLË NË VIJIM

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco