VIDEO/ Berisha: 'Një megarrenë e Edvin Kristaq Mashtrimit'...Si përjashtoi 75 përqind të biznesit të vogël nga ndihma

VIDEO/ Berisha: 'Një megarrenë e Edvin Kristaq Mashtrimit'...Si përjashtoi 75 përqind të biznesit të vogël nga ndihma

20:00, 01/04/2020

Një tjetër gënjeshtër e Ramës, i cili paturpësisht çfarë thotë sot e gëlltit po paturpësisht të nesërmen.
Rama siç shikohet edhe në videon e publikuar nga ish-kryeministri Rama, tha se do të sigurojë pagat për të gjithë biznesin e vogël, ndërkohë që ka përjashtur nga kjo ndihmë 75 për qind të tyre.

'Një mega rrenë e Edvin Kristaq Mashtrimit!
Premtoj rrogën minimale për të gjithë biznesin e vogël.
Mashtroi, ai përjashtoi 75% të tyre nga ndihma!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e biznesmenit dixhital! sb
Pershendetje dr Me zë e figurë ku i ngujuari i Surrelit deklaron që i gjithë biznesi vogël do marrin rrogën minimale,ndersa prej datës 30/03/2020 mbi 75% e bizneseve nuk e përfitojn!

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco