Lajmi i mirë: Shërohen 8 pacientë me COVID-19 në Shqipëri

Lajmi i mirë: Shërohen 8 pacientë me COVID-19 në Shqipëri

23:54, 30/03/2020

Një tjetër lajm i mirë vjen këtë mbrëmje nga lufta kundër koronavirusit në Shqipëri. Janë shëruar edhe 8 pacientë të tjerë nga COVID-19, të cilët priten të lejnë karantinën spitalore. Dhe ti nënshtrohen karantinës në shtëpi. Lajmin e ka dhënë kryeministri Rama në mesnatë.

Disa orë më vonë, ai ka publikuar urimin e tij mirëmëngjes  pasuar nga kjo video.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco