Berisha: Rama filloi përsëri fushatën kundër Presidentit Trump, kërkon ti thotë mëso nga unë

Berisha: Rama filloi përsëri fushatën kundër Presidentit Trump, kërkon ti thotë mëso nga unë

20:18, 28/03/2020

Edi Rama në një monolog të pashembullt sulmoi sërish Presidentin Trump.

Rama duke vënë në dyshim urdhrat e drejtuesit lider në botë dhe duke krijuar sigurisht jo për herë të parë incidente diplomatike me administratën më mike të shqiptarëve në gjeopolitikën botërore.

Ish-kryeministri Berisha duke postuar videon e Ramës që flet përçart shkruan 

Ky filloi përsëri fushatën kundër Trump? Apo kërkon ti thotë mëso nga unë? sb 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Amerikani 29/03/2020 03:35

vetem Ne New York jane 7000shtreter me te semure nga cronavirusi plus me shume se kaq jane gjendje ne gaishmeri.rreth 17000respiratore jane ne pritje per ti sherbyer te semureve vetem ne NY.More vesh ore trap zgjebe e shqiptareve

Amerikani 29/03/2020 03:34

vetem Ne New York jane 7000shtreter me te semure nga cronavirusi plus me shume se kaq jane gjendje ne gaishmeri.rreth 17000respiratore jane ne pritje per ti sherbyer te semureve vetem ne NY.More vesh ore trap zgjebe e shqiptareve

Amerikani29/03/2020 03:30

O pleher sa ke ti qime ne koke Amerika ka respiratore per te semuret.Si nuk te vjen turp ti shqiptareve u ke dhene gjoba per shperblim ndersa trampi ka vene ne dispozicion te situates 1 trilon dollar dhe do ti jap cdo amerikani 1000$ plus sa fiton populli nga sistemi i inshurances ne pune> ne Amerike punojne uzina gjigante ne sherbim te situates o morrs drogaxhi.

Zamira 28/03/2020 23:49

Ju lutemi njerzve me pak mend ta lidhin kete te cmendur Kryeminister i cmendur Filloj perseri luften kunder Trumpit KM qe i thote popullit qe ne kemi mbijetuar per buken e gojes etj etj brenda nje fjale te tij Skizofren Fatkeqesi kush na drejton

Shqiptari28/03/2020 22:20

O HAJVAN! PO TI CFARE NA THE NE JANAR DHE NE SHKURT? PO AJO BUSHTRA E SHENDETIT PUBLIK CFARE THA: KY ESHTE NJE GRIP I ZAKONSHEM! MEZI PO PRESIM TE NAVIJE KORONAVIRUSI!!!!! CFARE PO THUA O IDIOT! QE SHBA NUK E PASKA PROBLEM SE I VDESKAN NJEREZIT, NDERSA TY, QE PO NA VJEDH CDO DITE E CDO NATE, TE DHIMBSEN NJEREZIT TY? TY QE PO U JEP MILIONA EURO OLIGARKEVE NE KOHEN ME TE KEQE EPIDEMIKE? PO E KTHEN SHQIPERINE SI NE KOHEN E ENVER HOXHES, KUR SHQIPTAREVE IU DUKEJ VETJA ME TE LUMTURIT NE BOTE!!!!! O I DROGUAR! A KE TRU NE KOKE APO TE KA KAPUR COVID-19!!!

Ram28/03/2020 22:15

O Ram ti ke pjerdh nga truri i kokes. Ne ikje je vetem ti. Lere Ameriken te beje punen e saj. Shikoji Shqiptaret qe skane me lek per buke. Ai hunde derri yt tha te Fefziu 140 milionet ai sdo mare asnje kacidhe! Po ti si thua?

Shto koment

Denonco