Sjellja e Ramës ndaj shqiptarëve/ Boçi: Njerëzit s’kanë bukë, ky K-ja kreh mjekrrën!

Sjellja e Ramës ndaj shqiptarëve/ Boçi: Njerëzit s’kanë bukë, ky K-ja kreh mjekrrën!

18:51, 28/03/2020

Në një tjetër dalje të tijën publike në Facebook, kryeministri Edi Rama shpërtheu sërish ndaj qytetarëve të vendit të tij.

Si asnjë kryeministër tjetër në botë, sjellja e Ramës kulmoi këtë të shtunë duke iu turrur popullit të tij me fyerje, mllef, ofendime, zemërim dhe tallje.

I nxitur nga kjo sjellje e kreut të qeverisë reagon edhe ish deputeti i PD, Luçiano Boçi.

Përmes një video-postimi në Facebook, Boçi shkruan: "Njerëzit s'kanë bukë, ky K-ja kreh mjekrën"

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco