Fyerje dhe mllef/ Rama, i vetmi kryeministër në botë që sulmon popullin e tij: Si e keni hallin?!!

Fyerje dhe mllef/ Rama, i vetmi kryeministër në botë që sulmon popullin e tij: Si e keni hallin?!!

14:29, 28/03/2020

Kryeministri Edi Rama shpërtheu kundër qytetarëve të vendit të tij në një video transmetim LIVE.

Asnjë kryeministër në botë nuk e ka bërë këtë gjë që po ndodh prej ditësh në Shqipëri dhe që kulmoi këtë të shtunë, kur kryeministri Edi Rama iu turr popullit të tij me fyerje, mllef, ofendime, zemërim dhe tallje.

Një fjalim tjetër i zi, pas atyre plot panik dhe disfatizëm.

VIDEO

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

kristaqi31/03/2020 17:46

Fotografine largoje nga sfondi se nuk eshte yt ate . Mund te mbash mjeker, por shpirtin ta tregon fytyra ! Nuk te mallkon njeri ,TI JE I MALLKUAR !

Turi29/03/2020 14:27

Jo korekt zoti! Edi eshte number 1 be bota tani

Ram LOQJA28/03/2020 15:55

Kokrra e debilit.... Do ta shohim se cfare bajge eshte kur te jete poshte boleve te kalit qe i ka hypur mbrapsh...

Messi 28/03/2020 14:41

Nje, njeri qe s’do familjen si Rama, eshte normale qe mos te doje popullin! Ai eshte monster!

Piku28/03/2020 14:39

Po ky bq

Shto koment

Denonco