Shtohen kufizimet: Tani duhet të aplikoni online që të dilni nga shtëpia

Shtohen kufizimet: Tani duhet të aplikoni online që të dilni nga shtëpia

13:10, 27/03/2020
A+ Aa A-

Nga Edi Rama

-GATI APLIKACIONI ONLINE OSE ME SMS PËR LEJE-DALJEN E VETËM NJË PERSONI NGA FAMILJA PËR TË BËRË PAZAR!

-NJËSOJ SI JAVËN E SHKUAR, NGA ORA 13.00 NESËR DERI TË HËNËN 05.00 TË GJITHË NË SHTËPI DHE TË GJITHË QEPENAT MBYLLUR!

-NGA E HËNA ASKUSH NUK DEL DOT MË NË PAZAR, PA MARRË LEJEN DIGJITALE ME E-MAIL OSE TELEFON NË EMËR TË FAMILJES.

*pas pak do të bëjmë prezantimin e aplikacionit që është shumë i thjeshtë dhe nga e hëna e deri në mbarim të luftës, do të jetë e vetmja rrugë për të dalë nga shtëpia në Tiranë e në qendrat urbane

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Emigranti30/03/2020 05:54

Mjere Shqiperia dhe Shqipetaret nga ky njeri psikopat dhe diktator !! Ramovic ...shume shpejt do vije dhe rradha jote!! Populli vonon por nuk harron !!

PATRIOTI DT 30 mars 202029/03/2020 00:33

O MILET I PASKA IKUR MËNDJA KËTIJ " KOQES" PO ÇFARË KINI BËRË KËSHTU MOR NJERËZ. PO SI NUK MENDUAT NJËHERË KUR E VOTUAT MOR TË URUAR. TANI KA PËR TË NA E "LËRUAR" MOR ANADOLLAKËT E KËTIJ VËNDI TË MJERË.

Shqiptari27/03/2020 17:23

MOS U BEFASONI O SHQIPTARE! UNE E KISHA PARASHIKUAR QYSH NE 2013. PO U BE EDVIN KRISTAQ RAMA KRYEMINISTRI I SHQIPERISE, E GJITHE SHQIPERIA DO TE BJERE NE NIVELIN E TIJ PSIKOLOGJIK, MORAL, KAFSHEROR DHE PSIKOPATIK! SOT NJE POPULL I TERE PO I NENSHTROHET RREGULLAVE PSIKOPATIKE TE NJE IDIOTI PSIKOPAT, TE NJE TE SEMURI PSIQIK DHE TE DROGUAR ME KOKAINE! PER TE MBULUAR DESHTIMIN E TIJ TOTAL, APAAFTESINE DHE HAJDUTERINE E TIJ TE PASKRUPULL, PO VENDOS RREGULLA ANAKRONIKE DHE PERSONALE PA PIKEN E LLOGJIKES! HAJVANLLEQE ONLINE! SHQIPERIA FATKEQE RA NE DORE TE NJE NJE IDIOTI PA SHKOLLE DHE INJORANT! RA NE DORE TE NJE PERSONI HALUCINANT QE I DUKET VETJA SI SHPETIMTARI I KOMBIT! AI QE DERI DJE BASHKE ME BUSHTRAT I TIJ IMORALE, PA PIKENE TALLEJ ME PARASHIKIMET E OPOZITES PER PANDEMINE QE PO AFROHEJ DHE PO KANOSTE VENDIN, SOT NA DEL SI LEGEN MUTI SI SHPETIMTARI I KOMBIT! ZAGARI I MUTIT!

Goni27/03/2020 13:28

Ti mir e ke zoti kryeminister po leket ku ti gjejme per pazar tani se kemi 15 dite qe i kemi mbyllur qepenat apo te hajme bar.

Shto koment

Denonco