‘Mezi po e presim koronavirusin’/ Berisha: Ky është superskandal

‘Mezi po e presim koronavirusin’/ Berisha: Ky është superskandal

09:03, 27/02/2020

Drejtoresha e Inspektoratit Shëndetësor Areti Beruka, e ftuar në studion e Report TV, ka folur lidhur me koronavirusin. Beruka tha se autoritetet kanë marrë të gjitha masat për t’u përballur me virusin vdekjeprurës. Ajo shkoi deri aty sa tha se vetë personalisht si mjeke mezi po e pret rastin e parë të prekur me koronavirus në Shqipëri, për të treguar edhe gatishmërinë e ekipeve të posaçme mjekësore.

Ish-kryeministri Sali Berisha, duke postuar videon nga emisioni, thotë se ky është një superskandal.

POSTIMI I BERISHES

Superskandal!

Miq, dy ditë më parë njoftova opinionin se Edvin Çekapi dhe ndrikull Hajnia kërkojnë të fusin koronavirusin për qëllime politike kriminale në Shqipëri! Dëgjoni se çfarë deklaron zëdhënësja e lartë e tyre! Këta janë kriminele!

Ndiqeni videon e mëposhtme!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Joti27/02/2020 10:29

Ke te drejte moj buallice! Te zente ty dhe aty ku te dhem me shume ! Je dhe kriminele dhe budallaqe,por keshu i je betuar Hipokratit,kur je diplomuar apo e ke blere me sponsorizimin e " Rilindjes" per ti sherbyer vdekjes dhe Jo sherimit te njerzve! Pyu,pyh idiote mjer ne ne c,duar mbetemi!

Joti27/02/2020 10:28

Ke te drejte moj buallice! Te zente ty dhe aty ku te dhem me shume ! Je dhe kriminele dhe budallaqe,por keshu i je betuar Hipokratit,kur je diplomuar apo e ke blere me sponsorizimin e " Rilindjes" per ti sherbyer vdekjes dhe Jo sherimit te njerzve! Pyu,pyh idiote mjer ne ne c,duar mbetemi!

Goni27/02/2020 09:46

Uroj ta provosh ne familjen tënda që ta shijosh më mirë dhe të përkushtohesh më shumë.

Shto koment

Denonco