‘Tërmeti, narkokryetari i Tepelenës përgatit mbjelljet e reja të mallit të Partisë’

‘Tërmeti, narkokryetari i Tepelenës përgatit mbjelljet e reja të mallit të Partisë’

20:26, 26/02/2020

Një qytetar nga Tepelena ka denoncuar përgatitjen e mbjelljeve të reha të hashashit nga familja e kryetarit të Bashkisë, Tërmet Peçi.

Denoncimi është bërë public edhe nga ish-kryeministri Berisha.

‘Tërmeti, narkokryetari i Tepelenës pregatit mbjelljet e reja të mallit të Partisë!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr ,

Si ka mundesi qe Tepelenen familja ÇIÇA daju i Termet PEÇIT bredh me makine te blinduar dhe OFL nuk ja sekuestron, ja bera pyetje dhe EDI droges po sme shkruan se i jap fakte per familjen ÇIÇA dhe familjen e T,PEÇIT, familja ÇIÇA ka mbi 40 pale shtepi dhe 10 dyqane dajua i Termet Peçit kryetari ju ka thene Nivic Gusmar te mbillet Hashashi jan çelur fidanet ,te uroj gjith te mirat pasha’

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco