Protesta e 2 Marsit/ Zëdhënësi i Metës publikon mesazhet kryesore

Protesta e 2 Marsit/ Zëdhënësi i Metës publikon mesazhet kryesore

19:46, 26/02/2020

Ditën e hënë më 2 mars, në orën 17.00, Presidenti Ilir Meta ka thirrur popullin në një manifestim në mbrojtje të Kushtetutës.

Në kuadër të kësaj dite, zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi, ka shpërndarë një video me sloganin: “Marshim mbarëkombëtar për Kushtetutën”.

Në video bëhet thirrje për të protestuar kundër grushtit të shtetit, kundër shpopullimit të vendit, etj.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtëme

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari26/02/2020 20:56

AZEMI U NGJALL! DJE SHQIPTARET KISHIN FRIKE NGA DIKTATURA, NGA SIGURIMI I SHTETIT DHE NGA MINISTRI I BRENDSHME GRAMOZ RUCI! PO SOT? PSE KANE FRIKE SHQIPTARET TE NGRENE DORE KUNDER DIKTATURES SE RE MODERNE?

Shto koment

Denonco