‘Kush e urdhëroi heqjen e fotove’, qëndrimi mafioz që po mbajnë ndaj Koronavirusit!

‘Kush e urdhëroi heqjen e fotove’, qëndrimi mafioz që po mbajnë ndaj Koronavirusit!

12:16, 24/02/2020

Ish Kryeministri Berisha ka postuar në faqen e tij në facebook një mesazh të një qytetari i cili shtron pyetjen se kush e urdhëroi drejtoreshën e shërbimit infektiv në QSUT që të fshinte një mesazh foto ku dukeshin mjekët e veshur me uniforma speciale të përballjes me Koronavirusin.

Denoncon qëndrimin mafioz që Edvin Hajduti dhe ndrikull Hajnia mbajnë ndaj Koronavirusit!
Kush urdhëroi heqjen e fotove të postuara?, shkruan në faqen e tij në facebook ish Kryeministri Berisha.

Ja postimi i plotë:

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco