‘President mos u tërhiq’/ Meta i përgjigjet komentuesit, ja çfarë i shkruan

‘President mos u tërhiq’/ Meta i përgjigjet komentuesit, ja çfarë i shkruan

21:57, 21/02/2020

Presidenti i Republikës ka ftuar shqiptarët  të mblidhen më 2 mars për të mbrojtur Kushtetutën.

Ndërkohë që vetë Presidenti i është përgjigjur një komentuesi  i cili i shkruan që të mos tërhiqet nga aksioni i tij.

“President mos na zhgënje, mos u tërhiq se edhe jetën e jap për ju!”-  shkruan komentuesi.

Ndërsa Presidenti i shkruan se e pret më 2 mars “me qetësi dhe dashur për besëlidhje”.

“I dashur Anton! E di që bën shaka, por mos harro të lajmërosh dhe miqtë! Në 2 mars të gjithë Kuqezi! Të pres me qetësi dhe dashuri për Besëlidhje!”, i përgjigjet Presidenti.

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco