VIDEO/ Tirana-Kukësi, tifozët shpërthejnë sërish me 'Rama ik'

VIDEO/ Tirana-Kukësi, tifozët shpërthejnë sërish me 'Rama ik'

20:04, 21/02/2020

Vijon tradita e thirrjeve "Rama ik" në stadiumet shqiptare.

Edhe sot, në sfidën e javës së 23 të Superligës, Tirana-Kukësi, tifozët në 'Air Albania' kanë shpërthyer sërish në kore kundër kryeministrit.

Kjo nuk është hera e parë që 'Rama ik' pushton stadiumet në vend dhe jo vetëm... /Syri.net

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco