FOTO/ E tradhton pasqyra, ja kush i fotografoi Hashim Thaçin dhe Menduh Thaçin

FOTO/ E tradhton pasqyra, ja kush i fotografoi Hashim Thaçin dhe Menduh Thaçin

22:02, 19/02/2020

Siç edhe shihet nga kjo fotografi, në sfond duket se kush i ka fotografuar të dy Thaçët në takimin që paten sot. 

Nga kjo fotografi vërehet se personi që fotografoi është Baton Haxhiu.

Përndryshe Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi është takuar sonte në Prishtinë me kryetarin e Partisë Demokratike Shqiptare (PDSH) Menduh Thaçin.

Ky i fundit e ka uruar presidentin kosovar për 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Në këtë takim, ata kanë biseduar për zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut që pritet të mbahen së shpejti, ashtu si edhe për politikën dhe gjendjen e shqiptarëve në rajon.

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

cak21/02/2020 13:45

Mungon edhe Edvin Thaçi

Loran shehu20/02/2020 01:21

I paska fotografu kurva e anadollit

Shto koment

Denonco