VIDEO/ Rama vihet me shpatulla për muri: Shteti na ka braktisur

VIDEO/ Rama vihet me shpatulla për muri: Shteti na ka braktisur

17:57, 19/02/2020

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video ku një prej qytetareve e ka vendosur për shpatulla për muri  në Durrës.

Zonja deklaron se shteti nuk ka bërë asgjë dhe ka braktisur qytetarët.

‘I lumtë zonjës që me guxim ngriti çështjen e braktisjes nga narkoqeveria dhe e kryqëzoi.

Ajo u nda mirë!

Përgjigje nuk mori, por të paktën nuk e pyeti se sa fëmijë ka dhe nëse i ka bërë një nga një apo të gjithë përnjëherë!!’, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në Facebook.

Ndiqni videon e mëposhtme:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco