Berisha: Së shpejti nga Shqipëria do të nisen nëndetëse me drogë

Berisha: Së shpejti nga Shqipëria do të nisen nëndetëse me drogë

23:25, 18/02/2020

Ish-Kryeministri Sali Berisha u shpreh se së shpejti nga Shqipëria do të nisen nëndetëse më drogë. Një deklaratë e fortë kjo, e bërë në studion e “Tempora”, ku sipas ish-kryeministriti, Shqipëria është shndërruar në narkoshtetin e Evropës.

Sali Berisha: Shqipëria është kthyer në narkoshtet. Shqipëria është i vetmi vend që po liron vrasësit seria nga burgu. A e di zonjë që në kulmin e kokainës nga Shqipëria në Itali kanë qenë 64 kg. Tani shkojnë gjemitë. I pe ato foristradat, të garantoj se shumë shpejtë do shkojnë nëndetëset të ngarkuara me drogë nga mafia shqiptare. Dhe si kokë ka Edi Ramën.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco