Nga kush dhe nga çfarë ka frikë Edi Rama? Fshati blindohet me policë e civilë gjatë vizitës së kryeministrit

Nga kush dhe nga çfarë ka frikë Edi Rama? Fshati blindohet me policë e civilë gjatë vizitës së kryeministrit

16:51, 18/02/2020

Nga kush dhe nga çfarë ka frikë Edi Rama? Kjo është pyetja që ngre një qytetar teksa ka dërguar në adresën elektronike të ish kryeministrit Sali Berisha një video interesante.

Në pamje, të cilat ua sjellim më poshtë, shihet se si blindohet qendra shëndetësore në Ndroq gjatë vizitës së kryeministrit.

Sipas qytetarit, ka patur aq shumë forca Garde, policie dhe civilë sa është krijuar panik e frikë edhe tek banorët e fshatit në fjalë.

“Një pyetje nga nga qytetari dixhital për Edvin Hajninë! Lexoni pyetjen dhe shikoni videon e tij”, shkruan Berisha në postimin e tij.

Pershendetje doctor Berisha.. Doja te merja nje mendim nga ju dhe mbar opinjoni publik? Sot km Edvin ndaloj tek ambulanca ne ndroq kur po ikte per durres por me beri pershtypje kishte shum forca policije dhe civila ukriua nje frik nga banoret e zones nuk e kuptoj perseruhet me kaq shum forca polici nga se ka frik apo se ka vjedhe shume dhe ka tradhtuar?

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco