Basha takon familjet pronare në Tiranë: PD ka detyrimin e pashlyer ti japë zgjidhjen e munguar e përfundimtare problemit

Basha takon familjet pronare në Tiranë: PD ka detyrimin e pashlyer ti japë zgjidhjen e munguar e përfundimtare problemit

20:02, 16/02/2020

Kryetari I Partisë Demokratike ka pritur këtë mbrëmje në zyrën e tij një grup  përfaqësuesish të familjeve pronare në Tiranë.

Siç njofton vetë kreu I PD përmes një statusi në Twitter, Basha është shprehur se, PD ka detyrim të pashlyerti japë zgjidhje çështjes së pronave

“Sonte në mbrëmje prita për një bashkëbisedim të hapur disa përfaqësues të familjeve pronare të Tiranës.

@pdshqiperi ka detyrimin e pashlyer ti japë zgjidhjen e munguar dhe përfundimtare problemit të pronarëve, dhe unë jam personalisht i angazhuar për ta bërë atë realitet”, shkruan lideri I opozitës në postimin e tij. /Syri.net

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco