VIDEO/ Stadiumi shpërthen në thirrjet ‘Rama ik’

VIDEO/ Stadiumi shpërthen në thirrjet ‘Rama ik’

15:52, 16/02/2020

Nuk ndalet revolta e shqiptarëve kundër qeverisë dhe Edi Ramës.

Edhe në ndeshjen ndërkombëtare mes ekipeve të femrave janë lëshuar thirrjet ‘Rama ik’.

Siç shikohet dhe në videon, thirrjet janë bërë gjatë ndeshjes së ekipeve të femrave mes Shqipërisë dhe Malit te zi, përballje e luajtur në ‘Air Albania stadium’.

Të rinj dhe të reja kanë thirrur ‘Rama ik’ gjatë pjesës së parë të ndeshjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

RaMafia18/02/2020 17:03

I ndjeva nja dy fmi tuj bertit, ato se zevendesojne opoziten more rrumpalla, turp per mafian majtas e djathtas. Mjer ai popull!

Shto koment

Denonco