Nga Monika dhe Ilir Meta: Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!

Nga Monika dhe Ilir Meta: Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!

08:16, 14/02/2020

Presidenti i Republikës Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi i kanë dërguar këtë urim, si çitf, qytetarëve shqiptarë me rastin e Shën Valentinit:

'Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!'

Mesazhi është shoqëruar me një fotografi të çiftit Meta, pa korniza zyrtare.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco