Delegacioni i Venecias në Tiranë, takon opozitën për emërimet në Kushtetuese

Delegacioni i Venecias në Tiranë, takon opozitën për emërimet në Kushtetuese

08:16, 14/02/2020

Delegacioni i Venecias që ndodhet në vendin tonë për çështjen e emërimeve në Gjykatën Kushtetuese do të ketë një takim dhe me përfaqësues të opozitës politike.

Basha i shoqëruar edhe nga Petrit Vasili i LSI, Gazment Bardhi dhe Oerd Bylykbashi po zhvillojnë një mëngjes pune me delegacionin  e Venecias te Rogneri.

Në mbyllje, kryedemokrati Basha ka njoftuar se do të ketë një komunikim me gazetarët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco