Olti Curri, Ramës/ Kur ndërron dorën dhe bëhesh gips

Olti Curri, Ramës/ Kur ndërron dorën dhe bëhesh gips

21:51, 13/02/2020

Momenti “kaps” I kryeministritEdi Rama në Opinion nuk mund ti shpëtonte opinionit publik e për më tepër blogerit Olti Curri.

Përmes një postimi në Facebook, Curri nuk kursen ironinë dhe humorin.

"Kur ndërron dorën...dhe bëhesh gips", shkruan ai mbi video.

Kryeministri Rama bëri reagimin që po bën xhiron e rrjetit teksa gazetarët e ftuar në Opinion e pyetën për foton me të fortin e Elbasanit, Ardian Çapja, në hotelin e këtij të fundit. /Syri.net

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Zeqo13/02/2020 23:02

Waaaw paska ik fare.tani do jau qije robt ke keq

Trx13/02/2020 22:29

I thoni te ndroj dealer (shperndaresin).

Shto koment

Denonco