Profesori demaskon Thaçin e Ramën, i publikon Foton e rëndë: Eh, Hash e Ramë…

Profesori demaskon Thaçin e Ramën, i publikon Foton e rëndë: Eh, Hash e Ramë…

22:31, 24/01/2020

Profesori universitar Ymer Halimi ka publikuar në faqen e tij në facebook një foto ku shihen Presidenti aktual i Kosovës, Hashim Thaçi, kryeministri serb Aleksandër Vuçiç dhe kancelarja gjermane Angela Merkel.

Sipas Botasot, në këtë foto shihet se si Thaçi e Vuçiç mbajnë një hartë në dorë duke ia treguar Merkelit, ndërkohë që Rama tregon interes për hartën e shpalosur nga Vuçiç dhe shpjeguar prej Thaçit, me interes të Ramës.   

Ndërkohë profesori Ymeri pyet përmes këtij postimi, thotë: Mund te thoni se kjo eshte montazh! Eh, Hash e Ramë... 

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

ai27/01/2020 10:57

A nuk të habit fakti se këtë fotografi nuk e gjen të botuar në mediat e tjera shqiptare ? Edhe mund të ketë dikush dyshimin që në videon e Lefter Agos duke thithur kokainë, nuk duket fortë kjartë portreti i tij, por në këtë foto duket kjartë Vuçiç që ka hapur hartën e Kosovës, Merkel e Thaçi që janë përkulur duke e parë , e Rama në krah të Vuçiçit që nuk duket fort i interesuar pasi ketë hartë e ka diskutuar ndoshta më parë me Vuçiçin. Më së paku mediat shqiptare duke botuar këtë fotografi, duke dëgjuar Ramën të mohojë se është përzjerë më pazarin e ndrimit të kufijve, duhej ta pyesnin, se për çfarë po diskutohej për këtë hartë

Pa emer25/01/2020 10:26

Jo bre bac,e me gabim.Merkeli po e pyt se ku e ke shpine. Sa larg e ke aeroportin?Ku e blen qumshtin? Kur e harron Hasha,e kujton miku Aleksander.

Shto koment

Denonco