Qytetari kërcënohet nga oficeri i OPGJ-së të tërheqë denoncimin/ Berisha: Njihuni me pengmarrjen e zyrtarëve

Qytetari kërcënohet nga oficeri i OPGJ-së të tërheqë denoncimin/ Berisha: Njihuni me pengmarrjen e zyrtarëve

20:07, 24/01/2020

Një qytetar ka denoncuar kërcënimin që i bëjnë oficerë të Prokurorisë, pas denoncimit që bëri në komisariatin digjital ku i kërkuan më pas që të tërhiqte denoncimin.

Denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha.  

Njihuni me pengmarrjen e zyrtareve!

Lexoni mesazhi e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Z Berisha para ca kohesh bera nje denancim ne komisariatin dixhatal me emer e mbiemer pas denancimit me mori ish OPGJ ne telefon i cili aktualisht esht nen Hetim per faforizimin e ndertimeve pa leje duke me kercenuar se te terhicja Denancimin dhe duke me mesuar menyren e terhecjes qe ti dergoja nje mesazh tjeter Komandatit se u moren Masa dmth me genjyer i detyruar keshtu veprova por sot keto pergjime kan dal sheshit i gjidh ky mesazhi esht per te treguar se si po jetojm midis frikes per te drejtat tona nga ky shtet banditesh cfar te bej ju lutem sepse sdim si te veprojm. Hyp se te Vrava Zbrit Se te Vrava

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco