PD publikon emrin e kryebashkiakut që merr kokainë, reagon Alla: Nuk jam unë

PD publikon emrin e kryebashkiakut që merr kokainë, reagon Alla: Nuk jam unë

12:38, 22/01/2020

Ish-deputeti demokrat, Ervin Salianji publikoi emrin e kryebashkiakut që shihet në një foto duke marrë kokainë.

“Opinioni publik është tronditur sot nga pamjet sesi kryebashkiaku ilegjitim i Bulqizës, i emëruar nga Edi Rama, është duke konsumuar kokainë.

Kokaina, heroina, kanabisi, vjedhja, zhvatja janë cilësitë kryesore të kësaj bande që drejton sot vendin. Janë cilësitë e kryeministrit të Shqipërisë, që i ka klonuar tek emërimet e tij politike në pushtetin lokal dhe në administratën publike,” tha Salianji.

Pas tij reagoi edhe kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla.

“Nuk jam unë personi që shihni në video,” tha ai, duke u shprehur për News24 se video është e montuar.

Alla tha se emri i tij po përfshihej për çështje politike.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Refiku22/01/2020 13:07

Ky qenka si Shukriu vej bast qe dhe ky i ka brekët e grisura, pin dhe drogë pale. Yyyttttttt rracë e fëlliqur na drejtojnë vëndit këta që nuk i dihet origjina. Shikojeni cfarë koke paska me cep. O ju shqiptarë qe ikni nga shqiperia mos ikni ju por të ikin këta qe pijne drogë dhe qe kanë zënë vendet tuaj të punës.

Arberi 22/01/2020 12:57

Video Montazh do jetë, ska mundesi rilindasit te pijne droge. Ahhh ktu ka ik çdo gjë për lesh kapen me Video dhe nuk jam une thotë, po kush është mër kari Lalës mër fytyrë qen. Kto rilindasit e kane parim mos e prano me gojë ska problem qe e kane kapur me zë e me figurë vetëm mos prano tjerat i rregullon krye drogaxhiu Edi Rama.

Shto koment

Denonco