VIDEO/ Rama dhe Haradinaj në 'Shihemi në gjyq. Si po e shijon Vuçiç 'sherrin' mes dy kryeministrave shqiptarë

VIDEO/ Rama dhe Haradinaj në 'Shihemi në gjyq. Si po e shijon Vuçiç 'sherrin' mes dy kryeministrave shqiptarë

20:44, 20/01/2020

Më i kënaquri nga padia që kryeministri i Shqipërisë i bëri atij të Kosovës, pa dyshim është Serbia dhe presidenti i saj Aleksandar Vuçiç.

Nisur nga kjo, në internet po qarkullon një video-montazh, me autor Altin Tufën, ku Edi Rama, Ramush Haradinaj shfaqen në emisionin e përjavshëm “Shihemi në gjyq”, ndërsa kreu i Beogradit shijon “sherrin” përmes televizionit.

Videoja ka nota humori, por tregon më së qarti atë çfarë po ndodh mes dy kryeministrave dhe raportin mes dy shteteve vëllezër. /SYRI.net

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco