LSI takim në Korçë, Braimllari: Të rinjtë, energji pozitive dhe shpresë për ringritjen e vendit

LSI takim në Korçë, Braimllari: Të rinjtë, energji pozitive dhe shpresë për ringritjen e vendit

14:50, 19/01/2020

Lëvizja Socialiste për Integrim ka zhvilluar një takim në Korçë ku ka marrë pjese edhe Kryetarja e kësaj force politke Monika Kryemadhi.

Ndërkohë sekretari i Përgjithshëm Endrit Braimllari ka postuar në faqen e tij në facebook edhe foto nga takimi i të rinjëve në Korçë.

Duke vendosur edhe një shenim.

Ja postimi plotë bashkë me fotot.

Të rinjtë e Korçës energji pozitive dhe shpresë për ringritjen e vendit

#LSI_forca_e_te_rinjve @ Korçë, Albania

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco