VIDEO/ Truproja i Dakos plaset në tokë sapo del nga makina, por ish-kryebashkiaku...

VIDEO/ Truproja i Dakos plaset në tokë sapo del nga makina, por ish-kryebashkiaku...

20:22, 15/12/2019

Truproja i ish kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako, rrëzohet sapo del nga makina. Kjo është video që po bën xhiron e rrjetit ditën e sotme.

Siç shihet në videon e mëposhtme, truproja nxiton të kapë shefin e tij që del më shpejt nga makina luksoze dhe sapo hap derën e gjen veten në tokë.

Ndërkohë, Dako ecën i qetë dhe nuk e vret shumë mendjen për fatin e bodiguardit të tij.

Për më tepër, shihni videon e mëposhtme...

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

eosi16/12/2019 16:34

S'kemi pare ndonjehere the zbrese njeriu me by the Nga makina. Ate e fluturuan jashte ata we ishin brenda

Arberi 15/12/2019 22:29

Se mos eshte Hera e pare me kto skena, Vangjushin e kane nxjerr nga bagazhi

Erges15/12/2019 21:45

Bodiguardin e shkrete e paskan nxjerre me shqelma perjashta! Kjo verehet ga hutimi qe ai ka dhe nga fakti se dera sapo e hedhin, e mbyllin dsren pernjehere!

Shto koment

Denonco