Rikthehen thirrjet 'Rama ik'. Ja ç'ndodhi në pushimin e derbit Partizani-Tirana

Rikthehen thirrjet 'Rama ik'. Ja ç'ndodhi në pushimin e derbit Partizani-Tirana

20:15, 13/12/2019

“Rama ik” vijon të pushtojë stadiumet shqiptare. Kjo ndodhi në inaugurimin e “Air Albania Stadium” në sfidën Shqipëri-Francë, ndërkohë që më pas e njëjta gjë u përsërit në Korçë, në Shkodër dhe në Vlorë.

Por thirrjet e revoltës nuk kanë munguar as në derbin e sotëm, Partizani-Tirana.

Por këtë herë, pjesë e koreve të tifozëve ka qenë edhe zv.kryeministri Erjon Braçe.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz13/12/2019 22:43

Ik se qelbe venin o Edver Taqi Zorraxhiu! Ik ik ik dhe vetem ik bashk me morrat e kuq te Olsi Xibrakes.

Shto koment

Denonco